All for Joomla All for Webmasters
Івано-Франківськ:
095 312 48 07
Львів:
093 442 21 99
Тернопіль:
067 675 53 54
Каталог квитків

ПЛЗЕНЬ-КОСІВ ФОП Федак

ПЕРІОДИЧНІСТЬ

Понеділок, Четвер, Неділя

РОЗКЛАД РУХУ

МІСТО СТАНЦІЯ ВІДПРАВЛЕННЯ
Плзень nadrazi , Husova, 90 12:00
Прага Florenc, Pod výtopnou, 13/10 14:30
Брно Ústřední Autobusové Nádraží, ul.Zvonarka, 411 17:15
Оломоуц Автовокзал, Sladkovskeho 142/37 18:25
Катовіце Dworzec autobusowy, ul. Poitra Skargi, 1 21:35
Краків Dworzec autobusowy, ul. Bosacka, 18 23:00
Жешув Парковка Wagabunda, ul. Artura Grottgera, 1 01:40
Львів Автостанція №8, пл. Двірцева, 1 07:20
Львів Автовокзал "Центральний Львів", вул. Стрийська, 109 07:40
Стрий АС 1 з/д, вул. Вокзальна, 7б 08:50
Болехів Атобусна зупинка, площа Івана Франка 09:20
Долина Долина АС, вул. Привокзальна, 1 09:40
Брошнів зупинка, вул. 22 січня 138а 10:00
Калуш АС, вул. Привокзальна, 15 10:20
Івано-Франківськ Автостанція №2, вул. Горбачевського, 14 11:00
Надвірна Автостанція, вул. Вокзальна, 2 11:50
Коломия АС, вул. Антоненка-Д, 15 12:40
Косів Автостанція Косів, вул.Небесної Сотні, 13 13:10

ТАРИФИ НА МАРШРУТ

  Івано-Франківськ Калуш Долина Стрий Львів
Жешув 700 700 700 700 700
Краків 700 700 700 700 700
Катовіце 750 750 750 750 750
Оломоуц 900 900 900 900 900
Брно 1000 1000 1000 1000 1000
Прага 1000 1000 1000 1000 1000
Плзень 1100 1100 1100 1100 1100

 

ЗНИЖКИ:

До 10 років – 50%, від 10 років до 12 років - 30%, від 13 років до 15 років - 25%,

від 16 років до 17 років - 10%

для учнів і студентів - 10%

Понад  60 років - 15%

Учасники АТО.-25%

КОСІВ-ПЛЗЕНЬ ФОП Федак

ПЕРІОДИЧНІСТЬ

Вівторок, П'ятниця Субота

РОЗКЛАД РУХУ

МІСТО СТАНЦІЯ ВІДПРАВЛЕННЯ
Косів Автостанція Косів, вул.Небесної Сотні, 13 13:45
Коломия АС, вул. Антоненка-Д, 15 14:35
Надвірна Автостанція, вул. Вокзальна, 2 15:25
Івано-Франківськ Автостанція №2, вул. Горбачевського, 14 16:30
Калуш АС, вул. Привокзальна, 15 17:15
Брошнів зупинка, вул. 22 січня 138а 17:40
Долина Долина АС, вул. Привокзальна, 1 18:05
Болехів Атобусна зупинка, площа Івана Франка 18:30
Стрий АС 1 з/д, вул. Вокзальна, 7б 19:05
Львів Автовокзал "Центральний Львів", вул. Стрийська, 109 20:25
Львів Автостанція №8, пл. Двірцева, 1 21:00
Жешув Парковка Wagabunda, ul. Artura Grottgera, 1 00:45
Краків Dworzec autobusowy, ul. Bosacka, 18 03:25
Катовіце Dworzec autobusowy, ul. Poitra Skargi, 1 04:35
Оломоуц Автовокзал, Sladkovskeho 142/37 07:45
Брно Ústřední Autobusové Nádraží, ul.Zvonarka, 411 08:55
Прага Florenc, Pod výtopnou, 13/10 11:40
Плзень nadrazi , Husova, 90 13:15

ТАРИФИ НА МАРШРУТ

  Івано-Франківськ Калуш Долина Стрий Львів
Жешув 700 700 700 700 700
Краків 700 700 700 700 700
Катовіце 750 750 750 750 750
Оломоуц 900 900 900 900 900
Брно 1000 1000 1000 1000 1000
Прага 1000 1000 1000 1000 1000
Плзень 1100 1100 1100 1100 1100

ЗНИЖКИ:

До 10 років – 50%, від 10 років до 12 років - 30%, від 13 років до 15 років - 25%,

від 16 років до 17 років - 10%

для учнів і студентів - 10%

Понад  60 років - 15%

Учасники АТО.-25%

БЕЛЬСЬКО-БЯЛА-ЛЬВІВ "Східно-Європейська Подорож"

ПЕРІОДИЧНІСТЬ

щоденно

РОЗКЛАД РУХУ

МІСТО СТАНЦІЯ ВІДПРАВЛЕННЯ
Бельсько-Бяла DA, ul.Warszawska, 7 07:30
Чеховіце-Дзедзіце DA, ul.Niepodleglosci 08:00
Пщина Parking BP Globus, ul.Nalkowskiej, 17 08:20
Тихи Szpital Wojewódzki, ul. Wyszyńskiego 08:40
Хожув Statsja Madeltrans, ul.Wieniarskego, 18 09:10
Катовіце Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi, 6 09:30
Краків Dworzec autobusowy, ul. Bosacka, 18 11:30
Тарнув Dw. PKS, ul. Dworcowa, 1 14:00
Жешув Парковка Wagabunda, ul. Artura Grottgera, 1 14:45
Львів Парковка, вул. Чернівецька, 21 19:30

ТАРИФИ НА МАРШРУТ

  Львів
Жешув 450
Тарнув 495
Краків 525
Катовіце 570
Хожув 635
Тихи 675
Пщина 715
Чеховіце-Дзедзіце 750
Бельсько-Бяла 790

 

ЛЬВІВ-БЕЛЬСЬКО-БЯЛА "Східно-Європейська Подорож"

ПЕРІОДИЧНІСТЬ

щоденно

РОЗКЛАД РУХУ

МІСТО СТАНЦІЯ ВІДПРАВЛЕННЯ
Львів Парковка, вул. Чернівецька, 21 07:30
Жешув Dw. PKP, Plac Dworcowy 1 10:30
Тарнув Dw. PKS, ul. Dworcowa 12:00
Краків Dworzec autobusowy, ul. Bosacka, 18 13:30
Катовіце Dworzec autobusowy, ul. Poitra Skargi, 1 15:15
Хожув Statsja Madeltrans, ul.Wieniarskego, 18 15:30
Тихи Szpital Wojewódzki, ul. Wyszyńskiego 15:50
Пщина Parking BP Globus, ul.Nalkowskiej, 17 16:10
Чеховіце-Дзедзіце DA, ul.Niepodleglosci 16:30
Бельсько-Бяла DA, ul.Warszawska, 7 16:50

ТАРИФИ НА МАРШРУТ

  Львів
Жешув 440
Тарнув 480
Краків 500
Катовіце 570
Хожув 580
Тихи 590
Пщина 610
Чеховіце-Дзедзіце 620
Бельсько-Бяла 640

 

ЧЕРНІВЦІ-ГДИНЯ "ТУР-ТРАНС"

                                                                                    ПЕРІОДИЧНІСТЬ -ЩОДЕННО

РОЗКЛАД РУХУ

МІСТО СТАНЦІЯ ВІДПРАВЛЕННЯ
Чернівці АС-1,вул..Головна,219 14:00
Снятин АС,вул.Винниченка,1 15:20
Коломия АС,вул.Антоненка-Давидовича,15 16:40
Івано-Франківськ АС, вул. Горбачевського, 14 18:00
Калуш АС, вул. Привокзальна, 15 18:50
Долина Долина АС, вул. Привокзальна, 1 19:40
Стрий АС 1 з/д, вул. Вокзальна, 7б 20:40
Львів АС»Львів№1»,вул.Стрийська 109 21:40
Львів(жд) АС-8, пл. Двірцева, 1 22:40
Люблін АВ,al. Tysiaclecia,6 +03:20
Варшава Dw. PKS W-wa Zachodnia, ul. Al. Jerozlimskie, 144 +06:00
Плоцьк АВ, ul. Dworcowa, 46 +07:50
Торунь АВ, ul. Generała Dąbrowskiego, 26 +09:25
Бидгощ АВ, ul. Jagiellońska ,58 +10:10
Гданськ АВ, ul. 3 Maja, 12 +11:30
Гдиня АВ, pl. Konstytucji +12:20

 

 

                                               ТАРИФИ НА МАРШРУТ:

Чернівці Снятин Коломия Івано-Франківськ Калуш Долина Стрий Львів
Люблін 567 567 567 567 567 567 567 567
Варшава 624 624 624 624 624 624 618 618
Плоцьк 963 963 963 963 963 963 963 963
Торунь 1020 1020 907 907 907 907 907 907
Бидгощ 1020 1020 963 907 907 907 963 963
Гданськ 1133 1133 1076 1077 1077 1077 1077 1077
Гдиня 1185 1185 1185 1185 1185 1185 1185 1185

 

 

Щецін -Херсон "EAST WEST EUROLINES/ПП "СОП-ТРАНС""

ПЕРІОДИЧНІСТЬ

щоденно

РОЗКЛАД РУХУ

МІСТО СТАНЦІЯ ВІДПРАВЛЕННЯ
Щецін Щецін АВ, pl. Grodnicki, 1 18:00
Познань Познань АС, ул.Матый, 2 22:00
Лодзь Лодзь АС, Dworzec Kaliska ul. Wlokniarzy 01:05
Варшава АС ПКС "Западная", Ерусалимские аллеи 144 03:10
Гребенне Гребенне КПП, Гребенне КПП 07:55
Рава Руска Рава-Русская КПП, КПП 09:55
Львів АС-8, Пл. Дворцовая, 1 11:40
Львів АВ вул. Стрийская, 109 12:20
Тернопіль АВ, вул. Живова Анатолія, 7 14:40
Хмельницький АВ, Вінницьке шоссе, 23 16:35
Вінниця АС-1, вул. Київська, 8 18:35
Умань АВ вул. Київська, 1 21:40
Одеса АВ, вул. Колонтаевская, 58 00:50
Миколаїв АВ, пр.Жовтневый, 21 02:50
Херсон АВ вул. Будьоного, 1 04:00

ТАРИФИ НА МАРШРУТ

Варшава Лодзь Познань Щецін
Херсон 1000 1150 1150 1400
Миколаїв 1000 1150 1150 1400
Одеса 1000 1150 1150 1400
Умань 750 950 950 1250
Вінниця 600 850 950 1150
Хмельницьк 600 850 950 1150
Теронопіль 600 850 950 1150
Львів 500 700 850 1000

 

Херсон-Щецін "EAST WEST EUROLINES/ПП "СОП-ТРАНС""

ПЕРІОДИЧНІСТЬ

щоденно

РОЗКЛАД РУХУ

МІСТО СТАНЦІЯ ВІДПРАВЛЕННЯ
Херсон АВ вул. Будьоного, 1 21:30
Миколаїв АВ , пр.Жовтневий, 21 22:50
Одеса АВ "Центральний" , вул. Колонтаевская, 58 01:00
Умань АВ "Центральний", вул. Київська, 1 05:55
Вінниця АС-1, вул. Київська, 8 09:00
Хмельницький АВ "Центральний" , Вінницьке шоссе, 23 11:10
Тернопіль АВ "Центральний" , вул. Живова Анатолія, 7 13:25
Львів АВ "Центральний", вул. Стрийская, 109 16:00
Львів АС-8, Пл. Дворцовая, 1 16:30
Рава Руска Рава-Русская КПП, КПП 18:10
Гребенне Гребенне КПП, Гребенне КПП 18:10
Варшава АС ПКС "Западная", Ерусалимские аллеи 144 23:40
Лодзь Лодзь АС, Dworzec Kaliska ul. Wlokniarzy 01:35
Познань Познань АС, ул.Матый, 2 04:40
Щецін Щецин АВ, pl. Grodnicki, 1 08:30

 

ТАРИФИ НА МАРШРУТ

Варшава Лодзь Познань Щецін
Херсон 1000 1150 1150 1400
Миколаїв 1000 1150 1150 1400
Одеса 1000 1150 1150 1400
Умань 750 950 950 1250
Вінниця 600 850 950 1150
Хмельницьк 600 850 950 1150
Теронопіль 600 850 950 1150
Львів 500 700 850 1000

 

 

Гданськ -Херсон ТзОВ"Гал-Всесвіт"

ПЕРІОДИЧНІСТЬ

ВІВТОРОК, СЕРЕДА, ЧЕТВЕР, СУБОТА

РОЗКЛАД РУХУ

МІСТО СТАНЦІЯ ВІДПРАВЛЕННЯ
Гданськ АС ПКС,вул. 3 Мая, 12 16:20
Ельблонг Эльблонг, ZKM Plac Dworcowy 18:00
Оструда АС Оструда , вул. Юлиуша Словацкого, 14 19:00
Варшава АС ПКС "Заходня", Ерусалимские аллеи 144 23:00
Корчова Корчова КПП, Корчова КПП (Польша) 06:00
Краковец Краковец КПП, КПП 08:00
Львів АС-8, Пл. Двірцева, 1 09:30
Львів АВ "Центральний", вул. Стрийська, 109 10:15
Тернопіль АВ "Центральний" , вул. Живова Анатолія, 7 12:25
Хмельницький АВ "Центральний" , Вінницьке шоссе, 23 14:05
Вінниця АС-1, вул. Київська, 8 16:00
Умань АВ "Центральний", вул. Київська, 1 18:50

ТАРИФИ НА МАРШРУТ

  Варшава Оструда Ельблонг Гданськ
Умань 750 1150 1150 1150
Вінниця 600 1100 1100 1100
Хмельницьк 550 1100 1100 1100
Теронопіль 550 1000 1000 1000
Львів 550 950 950 950

 

ЗНИЖКИ:

До 26 років - 10%

Понад 60 років - 10%  

Група понад  10 чол.-10%

Картки постійних клієнтів – «5%», «10%»,«15%», «25%»

Херсон-Гданськ ТзОВ"Гал-Всесвіт"

ПЕРІОДИЧНІСТЬ

ВІВТОРОК, ЧЕТВЕР, ПЯТНИЦЯ, НЕДІЛЯ

РОЗКЛАД РУХУ

МІСТО СТАНЦІЯ ВІДПРАВЛЕННЯ
Умань АВ "Центральний", вул. Київська, 1 09:50
Вінниця АС-1, вул. Київська, 8 13:00
Хмельницький АВ "Центральний" , Вінницьке шоссе, 23 16:00
Тернопіль АВ "Центральний" , вул. Живова Анатолія, 7 18:40
Львів АВ "Центральний", вул. Стрийська, 109 21:35
Львів АС-8, Пл. Двірцева, 1 22:10
Краковец Краковец КПП, КПП 00:45
Корчова Корчова КПП, Корчова КПП (Польша) 00:45
Варшава АС ПКС "Заходня", Ерусалимские аллеи 144 09:15
Оструда АС Оструда , вул. Юлиуша Словацкого, 14 12:05
Ельблонг Эльблонг, ZKM Plac Dworcowy 13:05
Гданськ АС ПКС, вул. 3 Мая, 12 14:45

ТАРИФИ НА МАРШРУТ

  Варшава Оструда Ельблонг Гданськ
Умань 750 1150 1150 1150
Вінниця 600 1100 1100 1100
Хмельницьк 550 1100 1100 1100
Теронопіль 550 1000 1000 1000
Львів 550 950 950 950

ЗНИЖКИ:

До 26 років - 10%

Понад 60 років - 10%  

Група понад  10 чол.-10%

Картки постійних клієнтів – «5%», «10%»,«15%», «25%»

Херсон-Київ -Франкфурт-на-Майні "EAST WEST EUROLINES"

                                                                                               РОЗКЛАД РУХу

ВІДПРАВЛЕННЯ СТАНЦІЯ ПРИБУТТЯ
Вівторок п”ятниця 18:30 Дніпро АС,вул.ак.Курчатова, 10 04:45 Четвер понеділок
22:15 Харків АС,пл.Привокзальна ,1 01:00
19:00 ХерсонАВ, ул. Будьоного, 1 01:15
20:30 МиколаївАВ , пр.Жовтневий, 21 23:55 Середа неділя
23:15 ОдесаАВ ,вул. Колонтаєвска, 58 21:45
Середа субота 00:20 Полтава АС-1, вул.Великотирнівська,7 22:50
06:00 Київ, зал.вокзал, вул.Петлюри,32 17:00
02:30 УманьАВ , вул. Київська, 1 18:10
06:00 ВінницяАС-1, Київська,8 14:55
08:00 Житомир,вул.Київська,93 14:35
08:00 Кам.Подільськ АВ,вул.Кн.Коріатовичів,19  
10:00 Чортків АС вул.Копичинська,22
10:00 Рівне АС ,вул. Київська,40 11:55
08:30 ХмельницкийАВ Вінницьке шоссе, 23 12:50
10:50 ТернопільАВ , ул. Живова , 7 10:40
  Ів.-Франківськ АС,вул. Горбачевського, 14 13:25
Калуш АС, вул. Привокзальна, 15 12:40
Долина АС, вул. Привокзальна, 1 12:00
Стрий АС 1 з/д, вул. Вокзальна, 7б 11:05
14:00 Львів АВ вул. Стрийская, 109 08:15
Четвер неділя 03:05 Дрезден, Bhf Sudseite Bayrische Str. 17:30 Вівторок субота
04:10 Хемніц, Busbahnhof 16:30
07:25 Нюрнберг, ZOB 13:30
08:55 Регенсбург, Bbh 11:30
11:10 Мюнхен, P+R Frottmanig 10:00
13:25 Ульм Fernbushaltestelle Eberhard-Finckh-Strabe 08:20
14:35 Штудгарт Airoport Busterminal 07:00
17:15 Франкфурт\Майн Hbf Sudseite 04:20
ПРИБУТТЯ СТАНЦІЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

ТАРИФИ НА МАРШРУТ

  Львів Рівне, Житомир, Київ.

Тернопіль Вінниця, Умань, Хмельницький,

Кам.Подільськ

Херсон, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Полтава, Харків
Т Т/Н Т Т/Н Т Т/Н Т Т/Н
Дрезден 1600 2560 1600 2560 1750 2800 1900 3040
Хемніц 1600 2560 1600 2560 1750 2800 1900 3040
Нюрнберг, 1600 2560 1700 2720 1950 3120 2100 3360
Регенсбург 1600 2560 1700 2720 1950 3120 2100 3360
Мюнхен 1800 2880 1800 2880 2000 3200 2200 3520
Ульм 1800 2880 1700 2720 2000 3200 2200 3520
Штудгар 1800 2880 1700 2720 2100 3360 2200 3520
Франкфурт\Майн 1800 2880 1700 2720 2100 3360 2200 3520

 

     ЗНИЖКИ:

  10 % вартості квитка для студенів  віком до 26 ,громадяни віком понад 60 років;група понад 10 чол–

-          20 % діти віком 4-12 років ;

-          50 % вартості квитка для дітей віком  до 3  років (при умові купівлі квитка за повну вартість для другого пасажира);